SesliBaharim.Com | Sesli Chat, Sesli sohbet, Sesli site, Sesli Siteler

132Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kalk Gidelim Çukuru Kim Kazdı

  Merhaba, bugün sizlere sesli sohbet sitesi yerine farklı bir sohbet başlığı ile seslenmek istiyoruz. Bugünkü konumuz diziler olsun. Çünkü eminizki bu diziyi takip eden birçok ziyaretçimiz vardır.

  Bilindiği üzere pandemi nedeniyle çoğumuz evlerimizdeyiz. Ailecek izlenebilecek dizilerin başında gelen kalk gidelim dizisi, bu dizi bu hafta 120. bölümünü geride buraktık. Bu hafta seyfettinleri bahçesine altın çıkarmak için çukur kazdılar. Kelle ismailin toplu daveti sırasında gizlice kazıldığı için jandarmalar kelle ismailden şüphelenerek gözaltına alınmıştı. Şimdi hem dizi hemde seslibaharım sitemizin takipçileri aklındaki soru kalk gidelim çukuru kim kazdı? bizim tahminimizce dizide hacı dede damat haliliin yanında olarak gösteriliyordu. Çukur açıldıktan sonra hacı dedeyle bir konuşma sırasında damat halilin av sırasında ayağını burktuğu söylendi, dizi takipçileri olarak tahmin yürüttüğümüzde bahçeye gizlice çukur kazan kişi damat halilden başkası olamayacağını düşünüyoruz. Bu tabiki sadece tahminimiz. Dizinin ilerleyen bölümlerde birlikte öğrenceğz.

  Yeni konularımızla karşınızda olmaya devam edeceğiz. Seslibaharım sesli chat sitemizi takip ettiğiniz için teşekür ederiz.

Yazar : bmdizayn
25 Eyl 2020
1242 Görüntüleme


sinem
30/09/2020 13:58

gerçekten ailecek seyrettiğim dizilerden biri. çukuru kazan bencede damat halil durum onu gösteriyorki diziye tekrar dönecek

Cevapla
Gönder

temizwebtasarim

temizwebtasarim